icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Kultur   ›   Kulturskolen   ›   Ansatte

Ansatte ved kulturskolen i Ås

Her finner du kontaktinformasjon til ansatte ved Kulturskolen i Ås:

 

Skoleår 2017-2018

 

Berstad, Håvard

9380 2644

havard.berstad@as.kommune.no

Animasjonsfilm og DKS

Bøe, Bjørg

4104 4556

bjorg.boe@online.no

Waldhorn 

Carlsen, Kristoffer

9176 2825

kristoffercarlsen@hotmail.com

Slagverk

Djurle, Niklas

9245 3695

niklas.dj@mac.com

Fiolin, dirigent Junior- og Ungdomsorkester + FUSO

Donnelly, Cathy, permisjon

4004 6304, cathy.donnelly@gmail.com

Cello

Edvardsen, Reidar

 

4130 3028

redemando@gmail.com

Gitar

Eie, Tore

9936 1330

tore.eie@gmail.com

Musikkverksted, internasjonalt band, klasseundervisning stryk

Flengsrud, Siri Angell

 

9865 8531

siriangell@gmail.com

Teaterverksted, Koordinator DKS, Prosjektleder Kreativt partnerskap

Folstad, Vera

9517 2987

verafolstad@yahoo.no

Piano og kirkeorgel

Frengstad, Liv

93 21 64 15

liv@frengstad.no

Cello

Golombek, Marianne Støvne

9134 7153

msg@nmh.no

Piano

Grenersen, Barbro Karita

4150 0019

barbro.grenersen@gmail.com

Sanglærer og Dirigent

Ås barne- og ungdomskor

Grimelund-Kjelsen, Lise Andrea

9808 6508

g.kjelsen@gmail.com

Teater

Grolid, Jostein

4128 7055

jostein.grolid@as.kommune.no

(Kantor Ås kirke) Kirkeorgel

Grønstad, Mona

 

9936 7434

mona.groenstad@monart.no

Visuell kunst og DKS

 

Gudim, Ketil

9130 3018

ketgudim@online.no

Dans

Hansen, Kristine Mari

4819 3616

kris_krussedull@hotmail.com

Dans

Hatfield, Johannes

4108 6561

cellomania@hotmail.com

Vikar cello

Hefre, Anders

9013 4854

andahefr@hotmail.com

Dirigent BÅB

Hurrød, Lars Martin

9225 9589

lmhurrod@me.com

Klarinett og dirigent aspirant-/juniorkorps Nordby

Jensen, Mats Mæland

4568 8226

mats.maeland@gmail.com 

Vikar slagverk

Knudsen, Silje

9880 5313

sikn_stma@hotmail.com

Vikar Dans

Kregnes, Kristoffer

9843 6374

kristoffer.kregnes@gmail.com

Dirigent Nordby skolekorps

Kråkenes, Ellen Sibe

A: 64 96 23 92

9593 9627

ellen.sibe.krakenes@as.kommune.no

Kontorleder

Prosjektleder Int. senter

Lind, Daniel

9405 4051

basdanne@gmail.com 

Bass, gitargrupper       

 

Lothe, Linda Jansson,

9514 8267

linda@lindalothe.no

Visuell kunst og DKS

Løkketangen, Robert

4682 2581

robert_lokketangen@icloud.com

Vikar musikkverksted

Løsnes, Tone Bræstrup

 

9263 7634

tone_braestrup_losnes@hotmail.com

Veslefrikk

 

Malones, Gro

9289 1357

gro@danseverkstedet.no

Dans, DKS

Seksjonsleder

Müller-Tyl, Harriet Kjus

9795 7898

harriet@mueller-tyl.net

Musikal - sang

Nardocci, Lorenzo

9362 6918

lorenzonardocci@hotmail.com

Rytmisk piano/keyboard, piano og akkompagnement

Nilsen, Trond

9186 6426

nilsentrond@hotmail.com

Grovmessing

Olhans, Elisabet

9940 3595

elisabet.olhans@gmail.com

Fiolin, Bratsj, dir to orkestre

Produksjonsleder Follo-piloten

Plur, Alexander Krohg

A: 6496 2391 / 9701 2628

9701 2628

alexander.k.plur@as.kommune.no

Rektor

Rygg, Siri Beate

4145 8220

siribeaterygg@gmail.com

Fløyte

Dirigent Ås jente- og guttekorps

Rønneberg-Giertsen, Heidi Cecilie

9862 1576

heidigiertsen@hotmail.com

Dirigent asp/juniorkorps Ås Jente- og Guttekorps

Sjøberg, Maria

4042 0905, maria.sjoberg@as.kommune.no

Inspektør,

Fløyte og DKS

Solem, Sebastian Robert, permisjon

4785 8391, sr.solem@outlook.com

Dans

Solheim, Kari

9016 8762

karisolheim@yahoo.no

Trompet og prosjektleder Follo-piloten

Sveum, Inger Helen

9003 5229

ihsveum@online.no

Saxofon, hørelære/teori

Ånestad, Svein Erik Martinsen

9864 7961

bbsvein@gmail.com

Musikklaben og Gitargrupper

Aase, Stian Norgård

9179 9752

stianaase@gmail.com

Trekkspill,

Ås trekkspillorkester

 
Tips en venn Skriv ut