icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Kultur   ›   Kulturskolen   ›   Ansatte

Ansatte ved kulturskolen i Ås

Her finner du kontaktinformasjon til ansatte ved kulturskolen i Ås.

Tips en venn Skriv ut
håvard

Berstad Håvard

Mediaverkstedet og Den kulturelle skolesekken.
berstad@mulitgrafisk.no
Mobil: 938 02 644

Helene Bjørneby
Helene Bjørneby

Bjørneby Helene-permisjon 16/17

Teaterverksted 
helenebjorneby@yahoo.com
Mobil: 990 26 767

Bjørg Bøe
Bjørg Bøe

Bøe Bjørg

Waldhorn
bjorg.boe@online.no
Mobil: 410 44 556

IMG_0338_566x377

Djurle Niklas

Fiolin, bratsj, juniororkester og ungdomsorkester. 
niklas.dj@mac.com
Mobil: 924 53 695

Reidar Edvardsen
Reidar Edvardsen

Edvardsen Reidar

Gitar
redemando@gmail.com
Mobil: 413 03 028

Siri Angell Flengsrud Sivagnanam
Siri Angell Flengsrud Sivagnanam

Flengsrud Siri Angell

Teaterverksted
siriangell@gmail.com
Mobil: 986 58 531

bildevera16

Folstad Vera

Piano 
verafolstad@yahoo.no
Mobil: 951 72 987

siluett dame_100x67

Giertsen Heidi Cecilie

Dirigent aspirant og juniorkorps i Ås jente og guttekorps
mailto:heidigjertsen@hotmail.com
Mobil: 986 21 576

 

Marianne Støvne Golombek
Marianne Støvne Golombek

Golombek Marianne Støvne

Piano
msg@nmh.no
Mobil: 913 47 153

Barbro Karita Grenersen
Barbro Karita Grenersen

Grenersen Barbro Karita

Sangpedagog og dirigent Ås barne- og ungdomskor.
barbro.grenersen@getmail.no
Mobil: 415 00 019

Mona Grønstad
Mona Grønstad

Grønstad Mona

Det skapende menneske(DSM) og den kulturelle skolesekken.
mona.groenstad@monart.no
Mobil: 993 67 434

Ketil 2011_335x377

Gudim Ketil

Dans

Kristine Mari Hansen
Kristine Mari Hansen

Hansen Kristine Mari

Dans
kris_krussedull@hotmail.com
Mobil: 481 93 616

Lars Martin Hurrød
Lars Martin Hurrød

Hurrød Lars Martin

Klarinett 
lm.hurrod@me.com
Mobil: 922 59 589

Kulturskoleansatte Merete

Jacobsen Merete

Sekretær
kulturskolen@as.kommune.no
Tlf: 64962390

Ellen Sibe Kråkenes
Ellen Sibe Kråkenes

Kråkenes Ellen Sibe

Kontorleder og prosjektleder Ås internasjonale kultursenter
kulturskolen@as.kommune.no
Tlf:64 96 23 92

Daniel Lind
Daniel Lind

Lind Daniel

Band, bass og gitargrupper:
basdanne@gmail.com
Mobil: 940 540 51

 

Linda  Jansson Lothe
Linda Jansson Lothe

Lothe Linda Jansson

Det skapende menneske(DSM) og Den kulturelle skolesekken.
linda@lindalothe.no
Mobil: 951 48 267

Tone Bræstrup Løsnes
Tone Bræstrup Løsnes

Løsnes Tone Bræstrup

Veslefrikk 
tone_braestrup_losnes@hotmail.com
 Mobil: 926 37 634

IMG_0336_566x377

Malones Gro

Dans
gro@danseverkstedet.no
Mobil: 928 91 357

Emir Mujkic
Emir Mujkic

Mujkic Emir

Piano
emirmujkic@hotmail.com
Mobil: 408 53 398

Trond Nilsen
Trond Nilsen

Nilsen Trond

Grovmessing
nilsentrond@hotmail.com
Mobil: 918 66 426

elisabet_475x387

Olhans Elisabet

Fiolin, bratsj, Tutti frutti aspirantorkester
elisabet.olhans@gmail.com
Mobil: 994 03 595
 

Alexander Krogh Plur
Alexander Krogh Plur

Plur Alexander Krohg

Rektor 
alexander.k.plur@as.kommune.no
Mobil: 970 12 628

Lars Rasmussen
Lars Rasmussen

Rasmussen Lars

Mediaverkstedet, Filmkurs og Den kulturelle skolesekken.
larrasmu@online.no
Mobil: 906 99 696

maria_100x75

Sjøberg Maria

Inspektør, Fløyte og Den kulturelle skolesekken.
ma.sjoberg@gmail.com
Mobil: 952 04 649

Kari Solheim
Kari Solheim

Solheim Kari

Trompet og teoriundervisning fordypningsfag
karisolheim@yahoo.no
Mobil: 901 68 762

Inger Helene Sveum
Inger Helene Sveum

Sveum Inger Helen

Saxofon
ihsveum@online.no
Mobil: 90035229

Stian Aase
Stian Aase

Aase Stian

Trekkspill og Ås trekkspillorkester.
stianaase@gmail.com
Mobil: 917 99 752

S-Erik__ 056
S-Erik__ 056

Ånestad Svein Erik Martinsen

Musikkverksted, elektronisk muskk/musikkteknologi, el-gitar  og gitargrupper
bbsvein@gmail.com
Mobil: 98647961
 

siluett mann_100x75

Kregnes Kristoffer

Dirigent Nordby skolekorps
kristoffer.kregnes@gmail.com
Mobil: 98436374

siluett mann_100x75

Hefre Anders

Vikar dirigent BÅB
andahefr@hotmail.com
Mobil: 90134854

siluett mann_100x75

Solem Sebastian Robert

Dans
sr.solem@outlook.com
Mobil: 47858391

siluett dame_100x67

Østbråthen Christine

Dirigent aspirant/juniorkorps Nordby skolekorps
christine.ostbraathen@gmail.com
Mobil: 47658620

Kristoffer farger

Kristoffer Carlsen

Slagverk
kristoffercarlsen@hotmail.com
Mobil:917 62 825

Harriet

Harriet Kjus Mûller-Tyl

Musikalsang
harriet@mueller-tyl.net
Mobil: 979 57 898

Bilde ansatt (Cathrine)

Cathrine Helland Ouff

Dans

Sekretær

Cathrine.ouff@as.kommune.no

Mobil: 98813835

siluett mann

Lorenzo Nardocci

Piano/keyboard, rytmisk
lorenzonardocci@hotmail.com
Mobil:936 26 918

Ingrid Bilde

Ingrid Wåhlberg

Dans

iwaa89@hotmail.com

Mobil: 463 03 611

Ingrid Brenli

Musikaldans

ingridbrenli@hotmail.com

Mobil: 994 47 641

Ingrid Mæland

Fiolin

ingridmatilde@hotmail.com

Mobil: 909 33 549

Ingvild Gjerstad

Teaterverkstedet

Ingvild_gjerstad@hotmail.com

Mobil: 934 94 572

Paulin Skoglund-Voss

Cello

paulinvoss@gmail.com

Mobil: 934 98 113