icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Kultur   ›   Kulturskolen   ›   Ansatte

Ansatte ved kulturskolen i Ås

Her finner du kontaktinformasjon til ansatte ved Kulturskolen i Ås:

 

Skoleår 2017-2018

 

Berstad, Håvard

938 02 644

havard.berstad@as.kommune.no

Animasjonsfilm og DKS

Bøe, Bjørg

410 44 556

bjorg.boe@online.no

Waldhorn 

Carlsen, Kristoffer

917 62 825

kristoffercarlsen@hotmail.com

Slagverk

Djurle, Niklas

924 53 695

niklas.dj@mac.com

Fiolin, dirigent Junior- og Ungdomsorkester + FUSO

Donnelly, Cathy, permisjon

400 46 304 cathy.donnelly@gmail.com

Cello

Edvardsen, Reidar

 

413 03 028

redemando@gmail.com

Gitar

Eie, Tore

993 61 330

tore.eie@gmail.com

Musikkverksted, internasjonalt band, klasseundervisning stryk

Flengsrud, Siri Angell

 

986 58 531

siriangell@gmail.com

Teaterverksted, Koordinator DKS, Prosjektleder Kreativt partnerskap

Folstad, Vera

951 72 987

verafolstad@yahoo.no

Piano og kirkeorgel

Frengstad, Liv

932 16 415

liv@frengstad.no

Cello

Golombek, Marianne Støvne

913 47 153

msg@nmh.no

Piano

Grenersen, Barbro Karita

415 00 019

barbro.grenersen@gmail.com

Sanglærer og Dirigent

Ås barne- og ungdomskor

Grimelund-Kjelsen, Lise Andrea

980 86 508

g.kjelsen@gmail.com

Teater

Grolid, Jostein

412 87 055

jostein.grolid@as.kommune.no

(Kantor Ås kirke) Kirkeorgel

Grønstad, Mona

 

993 67 434

mona.groenstad@monart.no

Visuell kunst og DKS

 

Gudim, Ketil

913 03 018

ketgudim@online.no

Dans

Hansen, Kristine Mari

481 93 616

kris_krussedull@hotmail.com

Dans

Hatfield, Johannes

410 86 561

cellomania@hotmail.com

Vikar cello

Hefre, Anders

901 34 854

andahefr@hotmail.com

Dirigent BÅB

Hurrød, Lars Martin

922 59 589

lmhurrod@me.com

Klarinett og dirigent aspirant-/juniorkorps Nordby

Jensen, Mats Mæland

456 88 226

mats.maeland@gmail.com 

Vikar slagverk

Knudsen, Silje

988 05 313

sikn_stma@hotmail.com

Vikar Dans

Kregnes, Kristoffer

984 36 374

kristoffer.kregnes@gmail.com

Dirigent Nordby skolekorps

Kråkenes, Ellen Sibe

A: 64 96 23 92

959 39 627

ellen.sibe.krakenes@as.kommune.no

Kontorleder

Prosjektleder Int. senter

Lind, Daniel

940 54 051

basdanne@gmail.com 

Bass, gitargrupper       

 

Lothe, Linda Jansson,

951 48 267

linda@lindalothe.no

Visuell kunst og DKS

Løkketangen, Robert

468 22 581

robert_lokketangen@icloud.com

Vikar musikkverksted

Løsnes, Tone Bræstrup

 

926 37 634

tone_braestrup_losnes@hotmail.com

Veslefrikk

 

Malones, Gro

928 91 357

gro@danseverkstedet.no

Dans, DKS

Seksjonsleder

Müller-Tyl, Harriet Kjus

979 57 898

harriet@mueller-tyl.net

Musikal - sang

Nardocci, Lorenzo

936 26 918

lorenzonardocci@hotmail.com

Rytmisk piano/keyboard, piano og akkompagnement

Nilsen, Trond

918 66 426

nilsentrond@hotmail.com

Grovmessing

Olhans, Elisabet

994 03 595

elisabet.olhans@gmail.com

Fiolin, Bratsj, dir to orkestre

Produksjonsleder Follo-piloten

Plur, Alexander Krohg

A: 6496 2391 / 9701 2628

970 12 628

alexander.k.plur@as.kommune.no

Rektor

Rygg, Siri Beate

414 58 220

siribeaterygg@gmail.com

Fløyte

Dirigent Ås jente- og guttekorps

Rønneberg-Giertsen, Heidi Cecilie

986 21 576

heidigiertsen@hotmail.com

Dirigent asp/juniorkorps Ås Jente- og Guttekorps

Sjøberg, Maria

404 20 905 maria.sjoberg@as.kommune.no

Inspektør,

Fløyte og DKS

Solem, Sebastian Robert, permisjon

478 58 391

sr.solem@outlook.com

Dans

Solheim, Kari

901 68 762

karisolheim@yahoo.no

Trompet og prosjektleder Follo-piloten

Sveum, Inger Helen

900 35 229

ihsveum@online.no

Saxofon, hørelære/teori

Ånestad, Svein Erik Martinsen

986 47 961

bbsvein@gmail.com

Musikklaben og Gitargrupper

Aase, Stian Norgård

917 99 752

stianaase@gmail.com

Trekkspill,

Ås trekkspillorkester

 
Tips en venn Skriv ut